Sesja na tle stylowej kamienicy / Session with stylish house in background

wpis w: Fotografia modowa | 0

Sesja na tle stylowej kamienicy została zrobiona na początku grudnia 2015. Dzień był słoneczny i w miarę ciepły, idealny na zdjęcia. Natalia znalazła ten plener przypadkiem i okazał się strzałem w dziesiątkę. Uważam te zdjęcia za najlepsze, które do tej pory zrobiłam. Dlatego też w tym poście publikuje więcej zdjęć niż zazwyczaj, po prostu nie mogłam się ograniczyć do 8 czy 10 :-).
Połączenie beżowej odnowionej kamienicy, rozproszonego zimowego światła oraz oliwkowo-czarnego stroju Natalii dało efekt, którego się nie spodziewałam. Pierwsze odczucie – to nie jest Bydgoszcz, to gdzieś w Rzymie :-). Czy Wam też się ta sesja podoba?
Natalia zatytułowała swoja stylizację „Etno w kolorach jesieni”, link do bloga Purchasing Department tutaj
Photo session with stylish house in the background was made at the beginning of December 2015. It was sunny and rather warm then, perfect weather for photos. The house was found by Natalia accidentally and it was a bull’s-eye. I think these pictures are the best I have ever done before. That’s why I am publishing today more than usually 8 or 10.
The mixture of beige, renew house, diffused winter light and Natalia’s outfit kept in olive and black tones gave very spectacular effect. First impression – that could not be Bydgoszcz, isn’t it somewhere in Rome? Do you also like that session as much as I do?

Zostaw Komentarz